Digitālā druka

Kas ir digitālā druka?

Digitālā druka nozīmē ierasto printera druku. Digitālā druka tiek veikta ar palielinātas veiktspējas digitālās drukas iekārtām. Digitālo drukai nepieciešams digitālās drukas fails un īpašs printeris ( digitālās drukas iekārta), ar kuru veikt druku uz papīra. Digitālo druku var veikt arī ar mazām drukas iekārtām (printeriem), bet šo terminu neattiecina uz šiem gadījumiem.

Lielu apjomu digitālās drukas iekārtas ražo tādas pasaulē zināmas firmas kā Minolta, Xerox, HP Indigo, Fuji, Ricoh un citi.

SIA “NRJ reklāmai” ir izvēlējusies Minolta ražotās digitālās drukas iekārtas, kas nodrošina lielu veiktspēju un ļoti augstu kvalitāti. Kvalitāte ir gandrīz tāda pati kā foto drukai.

Minolta ražotās drukas iekārtas spēj drukāt uz ļoti dažādiem materiālu veidiem-

ne tikai papīriem, bet arī uz baltām un caurspīdīgām plastikāta plēvēm, kā arī uz dažiem citiem PET materiāliem.

Digitālās drukas iekārta Minolta drukā uz krāsainiem un reljefainiem papīriem (ar dažiem izņēmumiem, ko vēlams noskaidrot pirms digitālās drukas pasūtījuma veikšanas).

Svarīgi, ka digitālās drukas iekārta var drukāt uz dažāda biezuma materiāliem. Sākot no 50g/m2 līdz 350g/m2 papīriem, biezumā līdz 0,0035mm. Tas ļauj mūsu digitālās drukas iekārtai drukāt uz 90% pieejamiem digitālās drukas materiāliem. 50g/m2 papīra biezums ļauj drukāt paškopējošās veidlapas.

Ja nepieciešams nodrukāt krāsainu attēlu uz krāsaina papīra mēs varam sietspiedē nodrukāt apakšā balto krāsu un pēc tam ar digitālās drukas iekārtām Minolta uzdrukāt krāsaino attēlu.

Bieži ar mūsu digitālās drukas iekārtām mēs drukājam maināmos datus vai numerāciju. Variet iesniegt exel failu ar attēliem un maināmiem datiem un mēs ar digitālo druku nodrukāsim uz katra atsevišķa produkta informāciju ar attēlu.

Digitālo druku NRJ reklāmai izmantojam, gadījumos kad tirāža ir pārāk maza priekš ofseta drukas, kā arī tad kad nepieciešama maināmā druka, vai arī kad ar citām drukas tehnoloģijām nevar apdrukāt nepieciešamo materiālu.

Varam ieteikt klientiem vislabākos pārbaudītos materiālus digitālās drukas vajadzībām. Būsim priecīgi, ja uzticēsiet mums, NRJ reklāmai, sev nepieciešamo darbu izpildi. NRJ reklāmai ir vairāk kā 20 gadu pieredze dažādu digitālo materiālu drukā. Mēs vienmēr rūpējamies par to, lai mūsu digitālā druka augstākajā kvalitātē. Mūsu darbinieki ir digitālas drukas speciālisti, kas pārzin savu darbu pilnībā.