Drukas pakalpojumi

Drukas pakalpojumi Rīgā

Firma “NRJ reklāmai” nodarbojas ar drukas pakalpojumiem jau kopš 1997. gada, kad tā sāka savu darbību ar drukas pakalpojumiem uz uzlīmēm. Tajā laikā Latvijā tika pieņemts likums, ka uz visiem produktiem jābūt anotācijām latviešu valodā.

“NRJ reklāmai” tajā laikā nodarbojās ar nelielu drukas pakalpojumu sniegšanu. Tajā laikā ar dažādu printeru un kopētāju palīdzību “NRJ reklāmai” sniedza drukas pakalpojumus un nodrošināja daudzus Latvijas uzņēmējus, kas ieveda produkciju no ārzemēm, ar anotāciju viņu precēm. Kā mēs zinām, lielākā daļa produkcijas tajā laikā tika ievesta un anotācijā latviešu valodā bija ļoti nepieciešams produkts. Mēs tās izgatavojām kā uzlīmes ar anotāciju pa vienai, uz loksnēm un uz ruļļiem.

Lielāko daļu drukas pakalpojumu NRJ reklāmai nodrošina uz papīra. Papīri ir ļoti daudz veidu, biezuma, krāsu un ar dažādiem pārklājumiem. Ļoti daudzi drukas pakalpojumi tiek sniegti uz uzlīmēm. Nespeciālistam var likties, ka atšķirība nav liela, bet tomēr katram papīram sava nozīme. Piemēram, uz viena papīra drukājas labāk reklāmas lapiņas ar drukas elementiem, bet uz otriem labāk drukāt veidlapas.

Ja, piemēram, paņemsim krītpapīru (papīrs glancēts, matēts vai pusmatēts ar krīta pārklājumu) uz tā labāk izskatīsies tādi drukas pakalpojumi kā atklātnes, visa veida reklāmas produkcija, krāsaini žurnāli.

Uz parastā ofseta papīra (parastais papīrs ofisa vajadzībām) piedāvājam tādus drukas pakalpojumus kā grāmatu druku, veidlapu, aptaujas lapu, uzskates žurnālu, grāmatvedības žurnālu utt. druku. Pārsvarā drukas pakalpojumus uz krāsainajiem papīriem izmanto, lai izgatavotu vizītkartes, apsveikumu kartiņas vai veidlapas. Tāpat daudz krāsainos papīrus izmanto, lai izgatavotu mapes.

Papīrs tika izgudrots Ķīnā mūsu ēras 105.gadā. Latvijā papīru ražoja no 16.gadsimta, bet diemžēl šobrīd Latvijā papīru neražo. Lielāko daļu papīra izmanto drukas pakalpojumu veikšanai. Lai arī mūsu dzīvi pārņem digitālā pasaulē, drukas pakalpojumi vēl joprojām ir ļoti pieprasīti un papīra ražošana nesamazinās.

“NRJ reklāmai” piedāvā drukas pakalpojumus veikt ne tikai uz papīra. Drukas pakalpojumi tiek piedāvāti uz tādiem materiāliem kā koks, plastika, audums, metāls, stikls utt.

Drukas pakalpojumus var piedāvāt gandrīz uz jebkura materiāla, bet iepriekš krāsu noturību un to vai priekšmeta gabarīti ir atbilstoši pieejamai apdrukas tehnoloģijai vai iekārtai. Mūsdienās drukas pakalpojumiem ir pieejamas ļoti daudz dažādas iekārtas: printeri, ploteri, griezējploteri. Tāpat ir dažādas palīgiekārtas: līmējamās iekārtas, skavojamās iekārtas, bigojamās un lokāmās mašīnas, bez kurām nebūtu iespējams drukas pakalpojumus veikt tik īsā laikā.

Ja gadījumā Jums ir nepieciešami drukas pakalpojumi, laipni lūdzam griezties SIA “NRJ reklāmai” un mēs atradīsim tieši Jums piemērojamāko risinājumu.