Reklāmdruka

reklamdrukas pakalpojumi

Reklāmdruka ir uzņēmuma informācijas-logo, saukļa utt. druka uz dažādiem nesējmateriāliem. Šis ir viens no populārākajiem drukas veidiem. Ierasts ir veikalos redzēt norādes ar aicinājumiem iegādāties visa veida izstrādājumus vai veikt kāda pakalpojuma pasūtīšanu, arī šī ir raklāmdruka. Šo druku veidu var redzēt uz izkārtnēm pie veikalu ieejām, veikalu plauktos. Arī iepakojumu var vērtēt kā reklāmdruku, jo ražotājs bieži vien iegulda iepakojuma izveidē vairāk par 50% no kopējās produkta pārdošanas cenas. Dāvinot biznesa suvenīrus, uz tiem gandrīz vienmēr ir uzņēmuma logo, interneta mājas adrese vai uzņēmuma pārdošanas sauklis.

Reklāmdruka Rīga

Mūsu uzņēmums “NRJ reklāmai” veic reklāmdruku Rīgā. Ar to nodarbojamies jau vairāk par 20 gadiem un tas sastāda lielāko mūsu uzņēmuma apgrozījumu. 

Mūsu uzņēmums veic reklāmdruku ar šādām tehnoloģijām:

Kā arī nodrošinām lielāko daļu materiālu pēcapstrādi, tādu kā skavošanu, laminēšanu, karstspiedi, izciršanu, locīšanu, līmēšanu, reklāmas stendu izgatavošanu un lielāko daļu reklāmas drukai nepieciešamos pakalpojumus.

Baneru izgatavošana

“NRJ reklāmai” nodarbojas ar baneru izgatavošanu. Banerus izgatavo no PVC baneru materiāla, kurš pieejams dažāda biezuma. Mūsu uzņēmums pārsvarā izmanto 440g baneri, kas ir mazākais biezums, bet tas sastāda 95% no visa pārdotā apjoma. 

Tautā bieži vien baneri sauc par tenta materiālu. Tiem kas nezina, kas ir baneris, vieglāk ir iedomāties kravas auto tenta piekabi un būs skaidrs par kādu materiālu ir runa. 

Agrākos laikos bieži vien māju brandmūrus apgleznoja ar reklāmu. Mūsdienās liela izmēra baneri ir aizstājuši šo drukas tehnoloģiju. Šobrīd uz visiem brandmūriem tiek likti liela izmēra baneri, kas tiek ievilkti speciālos metāla rāmjos.

Pieejami dažāda veida baneri, kas atšķiras pēc savas struktūras. Piemēram, banera lietais materiāls, kam praktiski nav redzams nekāds reljefs un tas ir ar paaugstinātu izturību.

Banerus izgatavo priekš:

Plakātu druka – cenas

Plakātu drukas cenas ir atkarīgas no izvēlētā materiāla un pasūtījuma apjoma un kāda veida drukas tehnoloģiju izmanto, lai nodrukātu plakātus.

NRJ reklāmai plakātus var drukāt ar:

  • Sietspiedi
  • Ofsetu
  • Lielformāta druku
  • Griezējploteri
  • Digitāldruku

Plakātus var drukāt uz materiāliem:

  • Papīrs
  • Uzlīme
  • Banera audums
  • Tekstilmateriāls
  • Dažāda veida plastikāti

Jo lielāks būs pasūtījums, jo labāku plakātu drukas cenu varēsim piedāvāt. 

Veicam A3 plakātu druku, A2 plakātu druku un A1 plakātu druku.

Reklāmdruka ietver druku uz šādiem materiāliem:

Bez reklāmdrukas nebūtu iespējams iedomāties mūsdienu pasauli. Ja Jums ir padomā kāds reklāmas produkts, lūdzu griežaties pie mums un mēs spēsim piedāvāt Jums risinājumu.

Mūsu darbi

Lūdzu veiciet savus pasūtījumus šeit:

info@nrj.lv +371 67828847
Call Now Button