Tipogrāfija NRJ

tipografija riga

Sia “NRJ reklāmai” tipogrāfija specializējas reklāmas un drukas produkcijas ražošanā. Mūsu tehnikas apjoms ir pietiekošs, lai varētu atrisināt jebkuru ar poligrāfijas produktu ražošanu saistītu jautājumu. Mūsu aprīkojumā ir ofseta iespiedmašīna, sanešanas un skavošanas iekārtas, izciršanas iekārtas, karstās follija iespiediekārtas, sietspiedes cehs, automātiskā spiralējamā iekārta, lielformāta drukas un digitālās drukas ražotne. Ir savs lāzergravieris. 2018.gadā “NRJ reklāmai” tipogrāfija iegādājās divas papīru maisiņu ražošanas iekārtas un šobrīd lielu uzsvaru liekam uz papīru maisiņu ražošanas tirgu. Būsim priecīgi palīdzēt izgatavot visu Jums nepieciešamo produkciju!

Tipografija Rīgā

NRJ reklāmai ir strādājusi daudzu gadu garumā, lai kļūtu par vienu no lielākajiem iespiedprodukcijas ražotājiem Latvijā. Mums ir vairāk kā 20.gadu pieredze darbā ar papīra apstrādi. Mūsu komandā strādā savas nozares vieni no labākajiem speciālistiem. Sākot no darba pieņemšanas, maketēšanas, drukas procesiem, iespieddarbu pēcapstrādes un piegādes –  visus šos procesus kontrolē atbildīgie cilvēki. Būsim priecīgi, ja uzticēsiet mums savus pasūtījumus.

Tipografijas pakalpojumi:

Šobrīd tipogrāfijas pakalpojumiem tiek izmantotas ofseta, lielformāta, sietspiedes un digitālās drukas iekārtas, kas palīdz tikt galā ar dažāda lieluma tirāžās darbiem, kā arī pēcapstrādes iekārtas, ar kuru palīdzību tiek apstrādāti nodrukātie darbi.

Mūsu tipogrāfijā aktīvi tiek izmantota sietspiedes drukas tehnoloģija, kas nepieciešama, lai varētu drukāt uz krāsainiem vai reljefainiem papīriem. Šo tehnoloģiju izmanto, lai uzdrukātu UV laku, kas piešķir darbiem papildus “glanci”.

Mums ir daudz dažādas pēcapstrādes iekārtas, kas nepieciešamas, lai varētu nodrukātos darbus novest līdz gatavam rezultātam. Tās ir žurnālu vai brošūru skavošanas un sanešanas iekārtas, kas sanes vairākas lapas kopā, saloka, saskavo un nobeigumā apgriež. Tās ir žurnālu vai brošūru līmējamās iekārtas, kas veic iekšlapu un vāku līmēšanu. Tās ir griešanas, izciršanas, zeltspiedes, bigojamās, lokāmās utt. iekārtas. Saraksts ir ļoti garš un katrai tipogrāfijai tas ir savādākas. Tas ir atkarīgs uz kādu produkcijas veidu katra konkrētā tipogrāfija specializējas – pārtikas vai citu iepakojumu ražošanu, cieto vai mīksto vāku iespiedprodukciju utt.

Tipogrāfijas

Vārds tipogrāfija ir veidots no diviem grieķu vārdiem typos -druka un graphein – apraksts, ko varētu tulkot kā raksta druka. Tās pirmsākumi radās XV gadsimtā, kad Johans Gūtenbergs izgudroja grāmatu iespiešanas ierīci. Sākumā grāmatas un citus drukas iespieddarbus tās veica ar burtu salikšanu tekstā un pēc tam pārklājot tos ar krāsu, kuru pārnesa uz papīra. 

Pēdējos 600 gados šajā nozarē ir daudz kas ir mainījies. Tipogrāfijas iekārtas, kas drukāja grāmatas un citus iespieddarbus ar burtu salikšanas metodi, sauca par augstspiedes drukas iekārtām. Šai tehnoloģijai tika izmantoti gatavi dažādu izmēru burti, kurus lika vajadzīgos tekstos. Bildēm tika gatavotas speciālas klišejas. Nepieciešamais teksts vai zīmējums bija augstāks par pamatni un to pārklāja ar krāsu, tādā veidā, tas kas atrodas augstāk par pamatni tiek pārnests uz apdrukājamās virsmas.

Pagājušā gadsimta sākumā tika izgudrota ofseta drukas tehnoloģija, kura šobrīd ir visu tipogrāfiju drukas pamattehnoloģija. Šai tehnoloģijā tiek izgatavota iespiedforma, kas nepieciešamajās vietās paņem krāsu no krāsu velmēm un pārnes krāsu uz drukas formas no kuras tā tiek pārnesta uz apdrukājamo virsmu. Ar četru krāsu (CMYK) apdrukas tehnoloģiju tipogrāfijās tiek drukāti fotogrāfiskas kvalitātes darbi. Tehnoloģijas ir ļoti attīstījušās un ar datoru palīdzību tiek maketēti darbi, tādēļ ļoti ātrā laikā tipogrāfijās tos ir iespējams nodrukāt.

Tipogrāfijas ražo tādu produkciju:

Visu augstākminēto produkciju ir iespējams laminēt, izcirst, skavot, izpiest reljefu, iespiest folliju karstspiedē, pārklāt ar parasto ofseta laku un UV laku, salīmēt, saskavot utt. 

Mūsu darbi

Lūdzu veiciet savus pasūtījumus šeit: