Vizītkartes

Pasūtīt vizītkartes on-line!

Gribēju mazliet šo to pastāstīt rakstiski par vizītkartēm, lai pirms pasūtīt vizītkartes Jums būtu priekšskats par to tehnoloģijām, ar kurām tās taisa.

Vizītkaršu izgatavošana

Vizītkartes var nodrukāt trīs tehnoloģijās:

Protams ir vēl daži veidi, bet tos es neskaitu jo ar tiem, drukā ļoti maz vizītkartes.

Vizītkartes izgatavošana online

Vizītkartes ar sietspiedes tehnoloģiju:

Sietspiedes vizītkartes ir ekzkluzīvs produkts. Tā tas ir, jo tas ir diezgan nopietns roku darbs, un ļoti daudz atkarīgs no sietspiedes meistara. Pašos pirmsākumos, ar sietpspiedi praktiski nodarbojās tikai mākslinieki. Un var teikt, ka sietspiedes meistars ir pa pusei mākslinieks.

Lai drukātu sietspiedē sākumā sagatavo sietu. Uz sieta, ar speciālu emulsiju aiztaisa ciet tās vietas, ko nevajag drukāt, un atstāj tos laukumus, caur kuriem izspiež cauri krāsu. Katrai krāsai tiek gatavots savs siets. Nodrukā vienu krāsu, un pēc tam drukā nākamo utt. Tāpēc sietspiedē izgatavotie darbi prasa diezgan lielu laiku.

Sietspiedi bieži izvēlas, kad grib drukāt uz kāda dizaina papīra.

Krāsa kas tieks uzklāta ar sietspiedi ir jūtama ar roku. Tajā vietā kur nodrukāsies krāsa ir jūtams pacēlums.

Pirms iestājās digitālās drukas laikmets, vizītkartes sietspiedē izvēlējās drukāt jo bija izdevīgi pasūtīt nelielus daudzumus.

Siestspiedes pluss ir tas, ka var drukāt ar gaišām krāsām uz tumšiem papīriem, jo krāsa ir sedzošā, tas ir ja tumšā pamatne nespīdēs cauri .

Ar sietspiedi var drukāt uz lielāko daļu reljefa papīriem. Ļoti rets ir reljefa papīrs, kuru nevar apdrukāt ar sietspiedes tehnoloģiju.

Ar sietspiedes tehnoloģiju var apdrukāt arī citus materiālus, ko var izmantot vizītkartēm – plastiku, koku.

Atškīrībā no digitāldrukas tehnoloģijas, sietspiedē sākumā uzjauc vajadzīgo krāsu, un tad drukā. Sietspiedē ir daudz lielāks krāsu spektrs.

Bet ar sietspiedi nevar nodrukāt fotogrāfiju.

Vizītkartes ar digitāldrukas tehnoloģiju:

Digitāldrukā sāka nopietni drukāt vizītkartes tikai pēdējos 10 gados. Pirms tam bija protams iekārtas, kas it kā ļāva drukāt vizītkartes, bet viņiem bija viens liels mīnuss- nevarēja drukāt uz bieziem papīriem. Bet pēdejos gados šis jautājums ir atrisināts un jau kādus 10 gadus vizītkartes drukā ļoti lielos apjomos ar digitāldruku.

Digitāldruka ir kā radīta priekš vizītkartēm – ātri, lēti, kvalitatīvi.

Digitāldrukā drukājot uzreiz mašīnā tiek jaukta krāsa, un praktiski tiek apmierinātas lielāko daļu klientu prasības.

Digitāldrukā var nodrukāt jebkuru bildi, foto, fonu. Ja Jums piemēram vajag melnu vizītkarti, var nodrukāt abas puses melnas, ar fonā ievietoto dizainu. Jārēķinās tikai ka būs redzama papīra baltā kantīte.

Digitāldrukā ir problēmas ar reljefa un dizaina papīriem. Pirms izvēlēties dizaina papīru, vajadzētu to notestēt, kā viņš apdrukājas digitāldrukā.

Vizītkartes ar ofsetdrukas tehnoloģiju:

Ofsetā ļoti reti pasūta vizītkartes, jo izdevīgi tās drukāt ir tikai, ja ir lieli daudzumi. Ja gribēsi pasūtīt nelielu daudzumu vizītkartes, jārēķinās ar diezgan lielām izmaksām. Es ieteiktu drukāt vizītkartes sākot no 10000gab.

Ofsetā vizītkartes var drukāt ar iepriekš uzjauktu krāsu. Var drukāt ar speciālu krāsu komplektu CMYK, kas iekšā mašīnā uzklās krāsas tā, lai iznākot no mašīnas tiek panākta vajadzIgā krāsu kombinācija. Praktiski, kas attiecas uz krāsām, ofsets apvieno sevī sietspiedi un digitāldruku.

Ofsetā var praktiski apdrukāt jebkuru papīru. Nav šķeršļu ne reljefam, ne papīra biezumam. Papīra tonim jābūt gaišajā pusē.

Ir visādi veidi pēcapstrādes vizītkartem. Vizītkartes var pēc drukas laminēt, uzspiest karsto follijspiedi, noapaļot stūrīšus, sabigot, izgriest ar lazeri ;logo utt.

Vizītkartes izmēri

Vizītkartes paraugs

Call Now Button